Prečo si vybrať mňa?

Lektorskej činnosti sa venujem profesionálne od roku 2007. Pracoval som so stovkami účastníkov kurzov, tréningov či prednášok. Mám bohaté skúsenosti práce s rôznymi typmi cieľových skupín. Firmy, ale aj účastníci vzdelávania, s ktorými som pracoval si na mojej práci cenia komunikačné a prezentačné schopnosti.

Vďaka bohatým lektorským skúsenostiam dokážem zvládnuť aj náročné situácie, ktoré práca s ľuďmi prináša. Ľahko sa s novými ľuďmi zoznamujem a rýchlo si získavam ich dôveru. Práca lektora/školiteľa si vyžaduje kreativitu, zodpovednosť, samostatnosť a dôslednosť. Som človek, ktorý sa dokáže prispôsobiť zmenám.

Na každú vzdelávaciu aktivitu, školenie sa pripravujem s maximálnou zodpovednosťou. Postaviť sa pred "moje publikum" pripravený je základom môjho úspešného pôsobenia a pozitívnych spätných väzieb. Preferujem interaktívne prístupy v práci so skupinou. Veľmi dobre poznám obavy prichádzajúcich účastníkov vzdelávania z dlhého a nudného prednáškového typu prejavu lektora. Som flexibilný a dokážem sa prispôsobiť požiadavkám zadávateľa vzdelávania. Pri príprave programu kurzov/školení vychádzam z analýzy vzdelávacích potrieb cieľovej skupiny vzdelávania.

Prečítajte si hodnotenia mojej práce od spokojných účastníkov vzdelávania:

  • "Šikovný školiteľ, ďakujem za 24 hodín strávených pod Vašim vedením. Ste fakt vynikajúci. Doporučujem aj ostatným." Ľubo Benc - účastník vzdelávania
  • "Veľmi kladne hodnotím nášho lektora bolo to super. Vrele doporučujem!" Marika T. - účastníčka vzdelávania
  • "Cením si Váš zmysel pre humor a dynamiku, vďaka ktorej ste nás na kurze udržiaval nenútene v pozornosti."   Petra F. - účastníčka vzdelávania

 

   spoluzakladateľ Asociácie lektorov a kariérnych poradcov